Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DSA12396 0DLAX 9XX
0 МКД
20.890 МКД
20.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ВИСКОЗА 17% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057137-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057111-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514521 001
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK20 KC760 JBLK
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK0Z KC790 JBLK
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077115-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67085750-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67035738-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957534-01
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957248-01
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957532-01
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
20.890 МКД
20.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1