Барај
%
×
through the colour lens - mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67070459-99
Šifra proizvođača: 67070459
2.490 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 1.240 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 28% ПОЛИЕСТЕР 50% ВИСКОЗА 22% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK50 Z37G0 JTMU
Цена 10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77093672-99
Цена 1.990 МКД
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9141 {23398P}098
Цена 7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50517463 001
Цена 13.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042925-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042920-99
Цена 1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77082924-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77032926-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223521-BEH
Цена 8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040377-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77072922-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090358-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.490 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 1.240 МКД
Извести ме за попуст
2
1