Барај
%
×
slow morning - women'secret
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67090461-99
Šifra proizvođača: 67090461
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67040361-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090657-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67069218-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67084035-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK69 KC7M0 JBLK
6.790 МКД
Големина
L
S
XS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67063264-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4RGK0S 6218A JBLK
20.290 МКД
Големина
44
42
40
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK58 KAQL2 JBLK
5.990 МКД
Големина
L
S
XS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011702A-9LN
7.390 МКД
Големина
10
8
14
12
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011405A-9MJ
8.690 МКД
Големина
12
8
10
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011367A-02A
5.590 МКД
Големина
8
14
12
10
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070420-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1