Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS007648
Isbn: 0GG7389299Z-P06H
18.390 МКД
18.390 МКД
5.517 МКД
Заштеда: 12.873 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Состав 100%Силк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474904-973
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50471208-998
20.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014061
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169628-5130
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A067520HYZP-9AF
44.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 200915_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013889
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013876
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009855
13.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK11-9019
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013747
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013746
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L