ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67097901-07
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 98% Полиестер2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67026723-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017700-99
2.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67096721-02
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67037676-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67039206-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017694-70
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67059025-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017700-70
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67059025-44
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057893-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67019214-88
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67019214-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""