Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
DESIGUAL

Ж.ФУСТАН

Шифра на артикл: 20SWVWA9-1001
Провери достапност
 • 36
  *
 • 42
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 98%Полиестер 2%еластин


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""