Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
GUESS

Ж.ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS007475
Isbn: 0GG7495563Z-G5J8
15.290 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 7.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""