Барај
%
×
slow morning - women'secret
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: SS170960-0707
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 100%ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67090417-88
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67082530-81
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW15896-TJ9
3.116 МКД
Заштеда -60%
7.790 МКД
Големина
L
M
S
XS