Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014604
Isbn: WBGK86WE6D1-JBLK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 90%ПОЛИЕСТЕР 10%ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77030368-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK67 KBSV0 JBLK
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK0K KC760 JBLK
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4YGK34 7014A P0HU
18.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4YGK0A 5718Z JBLK
10.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221746_BK
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070342-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060340-99
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010362-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010347-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040350-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL