Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: 169398-5127
13.090 МКД
6.545 МКД
5.891 МКД
Заштеда: 7.199 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95%Вискоза 5%полиестер
Trenutno nema komentara
13.090 МКД
6.545 МКД
5.891 МКД
Заштеда: 7.199 МКД
Извести ме за попуст
2
1