Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: SDW8011155A-02A
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 35% АЛПАКА 35% ВОЛНА 27% НАЈЛОН 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042925-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042920-99
Цена 1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77082924-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77032926-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223521-BEH
Цена 8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040377-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77072922-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090358-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958302-01
Цена 2.450 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040360-99
Цена 2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77030368-99
Цена 2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000368-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL