Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 22WWVW10-2000
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100%ВИСКОЗА


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL011699
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57025966-99
3.392 МКД
Заштеда -15%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57066027-99
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57015796-99
2.117 МКД
Заштеда -15%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57035979-99
4.242 МКД
Заштеда -15%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956119-01
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57095138-99
3.392 МКД
Заштеда -15%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57025795-99
2.117 МКД
Заштеда -15%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57076711-99
2.967 МКД
Заштеда -15%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS017003
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016961
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016887
20.290 МКД
Големина
38
40
42
44