Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014065
Isbn: W2BK43KBDV0-GNMT
11.290 МКД
11.290 МКД
11.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37048255-95
990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37054400-95
1.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010026
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M