Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37083843-99
Šifra proizvođača: 37083843
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% Полиестер 30% Рециклиран полиестер 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVW10-2000
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVW74-2000
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK62-2000
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK77-2011
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50477144-001
13.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50478976-001
17.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37075928-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37095927-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37013844-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474967-001
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014080
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194461_BK
1.990 МКД