ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67045974-45
3.990 МКД
3.990 МКД
2.793 МКД
Заштеда: 1.197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67075956-06
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67045926-81
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046307-81
3.591 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67046307-06
3.591 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066705-81
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066705-37
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67075926-TM
2.241 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086307-99
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67036722-99
2.241 МКД
Заштеда -10%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047879-99
3.591 МКД
Заштеда -10%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077660-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077660-37
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""