Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37022005-99
Šifra proizvođača: 37022005
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% Полиестер 30% Рециклиран полиестер 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37049403-99
2.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47043256-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47044002-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47081287-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47081293-99
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47071289-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47071283-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47063255-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47031298-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL