Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37001186-99
Šifra proizvođača: 37001186
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 85% ВИСКОЗА 15% ЛЕН ПОСТАВА: 85% ПОЛИЕСТЕР 15% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL011699
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57025966-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57066027-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57015796-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57035979-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956119-01
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57095138-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57025795-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57076711-99
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS017003
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016961
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016887
20.290 МКД
Големина
38
40
42
44