Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953907-28

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

SPF SS22 -30% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти.

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 53% ВИСКОЗА 47% ПОЛИЕСТЕР.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37013843-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197956_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197929_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37064397-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009602
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37072884-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37021316-43
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013323
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954332-20
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37011317-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010462-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011252A-GCN
2.233 МКД
Заштеда -13%
2.552 МКД
Големина
40
42
44
46
XS
M