Барај
%
×
through the colour lens - mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 20SWVK80-2000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 95%ВИСКОЗА 5%ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK50 Z37G0 JTMU
Цена 10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77093672-99
Цена 1.990 МКД
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9141 {23398P}098
Цена 7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50517463 001
Цена 13.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042925-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77042920-99
Цена 1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77082924-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77032926-99
Цена 2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J223521-BEH
Цена 8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040377-99
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77072922-99
Цена 1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090358-99
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL