ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67074401-99
2.990 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 2.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 65%Вискоза35%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77044415-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67029206-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67029206-69
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77082507-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67989204-52
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67019222-88
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67019221-88
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009226-12
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090544-15
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67049220-88
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67049219-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057893-75
1.290 МКД
Заштеда -35%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""