Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 22SWVW65-3016
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Вискоза


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50474904-973
11.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50471208-998
20.790 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014061
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169628-5130
12.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 200915_BM
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013889
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013876
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL009855
13.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 22WWVK11-9019
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013747
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013746
8.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013745
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L