Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27055767-87
Šifra proizvođača: 27055767
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона Online Only
Состав 53% Полиестер 47% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013798
2.990 МКД
Големина
2 Години
3 Години
4 Години
5 Години
6 Години