Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27046330-52
Šifra proizvođača: 27046330
7.990 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 202656_BL
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8954894-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954349-15
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194461_BL
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW13611-C1Q
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 194620_TL
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013956
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013914
15.790 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013890
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37084771-52
2.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37005956-52
1.990 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013630
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L