Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7957246-10
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018651-55
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67007124-55
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017121-57
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066735-56
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047139-56
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67095739-57
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ MS6L1DJ4530000-F49
10.952 МКД
Заштеда -20%
13.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK58-5001
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957214-11
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064035-57
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070665-57
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064064-57
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1