Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GW4GK03 D5B42 EAMD
0 МКД
9.890 МКД
7.912 МКД
Заштеда: 1.978 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 69% ПАМУК 14% ЛИОЦЕЛ 14% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17966-1AB
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW18116-1AB
8.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK63 D4LT0 HSRF
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ MS6L1DJ5880000-F37
13.352 МКД
Заштеда -20%
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA1276609I35-02
16.712 МКД
Заштеда -20%
20.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17682-1A5
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA13067 0AKAS 01
25.432 МКД
Заштеда -20%
31.790 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DSA12766 09I95 01
16.712 МКД
Заштеда -20%
20.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J222815-1AA
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9107 {54E 67B}010
8.392 МКД
Заштеда -20%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9103 {632 65D}010
9.832 МКД
Заштеда -20%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67085149-DI
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
0 МКД
9.890 МКД
7.912 МКД
Заштеда: 1.978 МКД
Извести ме за попуст
2
1