Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GW4GK28 KBPZ0 A72U
0 МКД
8.590 МКД
6.872 МКД
Заштеда: 1.718 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 92% ПОЛИЕСТЕР 8% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK29 KC7G0 P7QH
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK71 7247Z P7PT
11.352 МКД
Заштеда -20%
14.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK24 9708Z P7PT
18.712 МКД
Заштеда -20%
23.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009266-52
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009242-52
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957558-12
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957563-12
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957302-12
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957567-10
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957292-12
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957547-82
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67988647-52
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
8.590 МКД
6.872 МКД
Заштеда: 1.718 МКД
Извести ме за попуст
2
1