Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
HUGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: HB50510442 467
0 МКД
13.190 МКД
10.552 МКД
Заштеда: 2.638 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 42% ПОЛИЕСТЕР 28% ПОЛИЕСТЕР 23% ВИСКОЗА 7% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK29 KC7G0 P7QH
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK71 7247Z P7PT
11.352 МКД
Заштеда -20%
14.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK24 9708Z P7PT
18.712 МКД
Заштеда -20%
23.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009266-52
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009242-52
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957558-12
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957563-12
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957302-12
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957567-10
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957292-12
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957547-82
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67988647-52
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
13.190 МКД
10.552 МКД
Заштеда: 2.638 МКД
Извести ме за попуст
2
1