Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27072884-99
Šifra proizvođača: 27072884
2.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only
Состав 100% Вискоза Ремен: 100% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37049403-99
2.990 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47043256-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47044002-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47081287-99
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47081293-99
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47071289-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47071283-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47063255-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47031298-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL