Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27071093-99
2.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Вискоза Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37022005-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37050462-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27017879-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37910474-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010426-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010062-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37000460-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27075747-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27035764-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082006-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001186-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37000169-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L