Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67080577-99
2.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 65%Вискоза35%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77975939-09
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77075939-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77085928-30
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77085928-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77065923-98
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77035943-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77065923-96
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77045131-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77015962-17
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77953254-70
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77064400-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77074426-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""