Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
JUST CAVALLI

ФУСТАН

Шифра на артикл: CT1132N39692-105
Провери достапност
  • 40
    40
  • 42
    42
  • 44
    44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001186-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012960
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L