Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
JUST CAVALLI

ФУСТАН

Шифра на артикл: CT1162N21579-900
Провери достапност
  • 40
    40
  • 42
    42
  • 44
    44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 65%Вискоза 32%полиамид 3%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37082006-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37000169-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012771
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L