Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8952024-30
2.490 МКД
747 МКД
747 МКД
Заштеда: 1.743 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52% ВИСКОЗА 30% ПОЛИЕСТЕР 18% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27052504-31
1.290 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8952033-32
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17078630-30
2.690 МКД
Заштеда -33%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011107
7.832 МКД
Заштеда -20%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17067755-30
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17055755-35
2.190 МКД
Заштеда -12%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17044755-30
1.190 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14