Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MISS SIXTY

ФУСТАН

Шифра на артикл: 6N3DJ3320000-U19
12.990 МКД
12.990 МКД
9.743 МКД
Заштеда: 3.247 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Силк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CT1162N21579-900
24.490 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17099072-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17039089-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17069202-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17049074-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17029082-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17049069-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17095959-99
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17069073-99
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVW87-2000
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVKA2-2000
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21WWVK95-2000
5.618 МКД
Заштеда -25%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L