Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 87027878-08
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Лен Ремен: 100% Лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959702-52
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87027633-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87077135-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009812
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007135-09
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959559-96
2.499 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959567-96
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 161518-3171
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009694
15.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29796-0002
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959013-35
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959443-96
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44