Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 87027124-99
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Памук Вез: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL008287
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL008286
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17013777-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17010188-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17030187-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010325
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010328
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010324
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17042021-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17082891-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17022026-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L