Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 21SWVK16-5018
8.290 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 3.300 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 93%Полиестер 7%еластин


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N1DJ0940000-Z05
14.690 МКД
Заштеда -40%
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959516-20
1.149 МКД
Заштеда -50%
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009588
5.950 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87083254-74
990 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87063253-74
1.290 МКД
Заштеда -48%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L