Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: 21SWVWAN-3012
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 6N2DJ3390000-F42
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87067884-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007138-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87027123-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959753-14
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959680-83
2.299 МКД
Големина
36
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959575-18
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29681-0003
6.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959591-19
1.799 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87036332-59
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 1339729-83
2.239 МКД
Заштеда -20%
2.799 МКД
Големина
S
M
L
XL