Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: 161507-1179
9.290 МКД
9.290 МКД
9.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 96%Полиестер 4%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959862-76
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87050527-65
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L