Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
TOMMY HILFIGER

ФУСТАН

Шифра на артикл: DW0DW09841-0G2
8.290 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 3.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17033773-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17044761-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010326
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17052887-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17030143-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17092503-50
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959788-81
1.149 МКД
Заштеда -50%
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959710-81
1.149 МКД
Заштеда -50%
2.299 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17040124-50
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959102-80
899 МКД
Заштеда -50%
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8959129-14
999 МКД
Заштеда -50%
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL