Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: A044390ACAV-9XXA
12.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 5.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010449
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL008287
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL008286
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17013777-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17010188-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17030187-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010325
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010328
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010324
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17042021-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17082891-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L