Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: 159009-0220
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095683-30
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959281-30
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064018-30
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87090526-31
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 43020773-30
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L