Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА
ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА
ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА
ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА
KIKO MILANO

ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА

Шифра на артикл: KM000000212001B
Šifra proizvođača: KM000000212
570 МКД
620 МКД
620 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФИКСАТОР ЗА ШМИНКА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara