Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ФИКСАТОР ЗА ЛАК ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ФИКСАТОР ЗА ЛАК ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM000000241001B
Šifra proizvođača: KM000000241
490 МКД
282 МКД
282 МКД
Заштеда: 208 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФИКСАТОР ЗА ЛАК ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara
490 МКД
282 МКД
282 МКД
Заштеда: 208 МКД
Извести ме за попуст
2
1