Барај
%
×
Okaidi new collection
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LV18759-0115
0 МКД
7.390 МКД
5.912 МКД
Заштеда: 1.478 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 25_030
  25_030
 • 26_030
  26_030
 • 27_030
  27_030
 • 27_034
  27_034
 • 28_030
  28_030
 • 29_030
  29_030
 • 30_030
  30_030
 • 29_032
  29_032
 • 28_032
  28_032
 • 27_032
  27_032
 • 26_032
  26_032
 • 25_032
  25_032
 • 24_032
  24_032
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Continuity
Состав 85% ПАМУК 7% ЛИОЦЕЛ 8% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RMP1008 {619 M30}009
13.352 МКД
Заштеда -20%
16.690 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RME1021 {737 M32}010
11.352 МКД
Заштеда -20%
14.190 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
30_030
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RM914Q {141 658}010
9.832 МКД
Заштеда -20%
12.290 МКД
Големина
36_032
34_032
33_032
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RM914I {840531R}001
8.872 МКД
Заштеда -20%
11.090 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
29_030
30_030
31_030
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM4GAS2 D4Z25 FL0D
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
33
31
32
34
36
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ30J324844-1AA
6.490 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
31_030
33_030
34_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDM0DM18727-1AB
7.090 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
33_030
34_030
36_030
32_032
32_030
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1757538-16
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
30
31
32
33
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA035620DQAB-01
10.072 МКД
Заштеда -20%
12.590 МКД
Големина
31_030
33_030
34_030
36_030
32_030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA035580DQAB-01
10.072 МКД
Заштеда -20%
12.590 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
32_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA0355809H44-02
10.072 МКД
Заштеда -20%
12.590 МКД
Големина
38_032
36_032
34_032
33_032
32_032
0 МКД
7.390 МКД
5.912 МКД
Заштеда: 1.478 МКД
Извести ме за попуст
2
1