Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 37029105-TN
Šifra proizvođača: 37029105
2.990 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Памук 20% Рециклиран памук

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
2
1