Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 27042506-TM
2.490 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 99% Памук 01% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009588
5.090 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
2528
2628
2630
2728
2730
2732
2828
2830
2832
2928
2930
2932
3028
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009559
6.390 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
2630
2730
2932
2832
2530
2632
2830
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37021290-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37040366-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010101-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37000097-TM
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009521
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37084002-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37081278-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37040367-TO
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010104-TO
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010102-TM
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42