Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 36200-0157
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

За секој купени фармерки -20% на долна облека и чорапи!

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • 2526
  *
 • 2528
  *
 • 2630
  *
 • 2628
  *
 • 2728
  *
 • 2730
  *
 • 2830
  *
 • 2828
  *
 • 2928
  *
 • 2930
  *
 • 3028
  *
 • 3128
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87067160-BL
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS009841
9.090 МКД
Големина
2529
2629
2729
2829
2929
3029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87015641-TC
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 18882-0422
7.990 МКД
Големина
2430
2528
2530
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2930
3030
3130
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW09902-1AB
8.390 МКД
Големина
2532
2632
2732
2832
2932
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A00004009TZ-01
12.490 МКД
Големина
30
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW09464-1AB
6.990 МКД
Големина
2532
2632
2732
2832
2932
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS009732
7.190 МКД
Големина
2529
2629
2729
2829
2929
3029
2427
2527
2627
2727
2827
2927
3027
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A00007069MZ-02
7.690 МКД
Големина
30
26
27
29
28
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00S8QG009PV-01
9.590 МКД
Големина
30
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00S7LY009PP-01
11.290 МКД
Големина
30
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SV1Z0079R-01
11.290 МКД
Големина
30
26
27
28
29