Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
DIESEL

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: A00519069JT-900
Провери достапност
 • 25
  *
 • 29
  *
 • 28
  *
 • 27
  *
 • 26
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 90%Памук 7%полиестер 3%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 36200-0157
7.990 МКД
Големина
2526
2528
2630
2628
2728
2730
2830
2828
2928
2930
3028
3128
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 18882-0422
7.990 МКД
Големина
2430
2528
2530
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2930
3030
3130
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS009732
7.190 МКД
Големина
2529
2629
2729
2829
2929
3029
2427
2527
2627
2727
2827
2927
3027
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87026329-TC
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87004759-TC
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42