Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
BOSS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 50487328-100

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 75% ПАМУК 25% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50471854-131
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ DJ001622
2.999 МКД
Заштеда -50%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL